Кошик
99 відгуків
+380 (97) 423-57-77
+380 (96) 739-77-57
Проспект Слобожанский 35а, этаж. 2, офис. 7, Дніпро, Україна

Фурнітура для розсувних душових кабін

Розсувні душові кабіни — один з найбільш популярних способів організувати ванну кімнату. Такі кабіни встановлюють в житлових будинках і готелях. Вони практичні у використанні і мають стильний сучасний вигляд. Для організації таких кабін потрібна спеціальна фурнітура: розсувні системи, кріплення, рейки, з'єднувачі, власники та інше. Все це ви зможете знайти у розділі розсувних систем душових кабін.

 

Комплектуючі для розсувних систем душових кабін

Ми пропонуємо наступні типи товарів для організації душових кабін:

- комплект розсувної системи для душу;

- нижня Ш-подібна напрямна;

- з'єднувач рейки;

- кріплення рейки до скла;

- тримач скло труба;

- рейка для розсувних систем та ін

Якщо ви вперше займаєтеся організацією розсувних душових кабін і ще не знаєте, які з'єднувачі, власники, рейки або кріплення вам необхідні — зверніться до менеджерів компанії і ми підберемо повний комплекс необхідних запчастин.

 

Кріплення, з'єднувачі, рейки, тримачі від ODF

У нас ви знайдете комплекти розсувних систем, з'єднувачі, кріплення, власники, рейки. У душовій кабіні розсувним елементом є двері. Відсуватися може одна стулка або дві. Довговічність такої кабіни буде багато в чому залежати від фурнітури. Оскільки ми є виробниками, то можемо поручитися за якість продукції. Висока якість підтверджує відповідна документація і всезростаючий попит на продукцію. Український споживач оцінив високу якість розсувних систем в сукупності з лояльною ціною. Наші ціни в середньому на 20% нижче конкурентів за рахунок власного виробництва кріплень, з'єднань, рейок, власників.

Для оформлення замовлення зв'яжіться з менеджерами нашої компанії або залиште заявку через корзину сайту.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner