Кошик
100 відгуків
+380 (97) 423-57-77
+380 (96) 739-77-57
Проспект Слобожанський, 20, Дніпро, Україна

Кріплення перил і поручня

Поручні з нержавіючої сталі та комплектуючі до них, за останні кілька років злетіли на пік популярності. Вони відмінно вписуються в сучасні дизайни, ненав'язливі, не акцентують на собі увагу, при цьому відрізняються відмінними експлуатаційними характеристиками. Ми пропонуємо круглі і квадратні перила з нержавійки, а також комплектуючі до них (кріплення, заглушки тощо).

 

Круглі і квадратні поручні і комплектуючі

У каталозі представлені наступні види комплектуючих до поруччя з нержавіючої сталі:

  • кріплення круглого і квадратного поручня;
  • кріплення поручнів до стіни і до скла;
  • круглі поруччя діаметром 42 мм;
  • квадратні поручні 40*40 мм;
  • накладні поручні (а також ущільнювачі до них);
  • заглушки на круглі і квадратні поручні;
  • з'єднувачі круглого і квадратного поручнів;
  • поворотні з'єднувачі та ін

Усі комплектуючі виготовлені з якісної нержавіючої сталі. Поверхня заглушок, кріплень та інших комплектуючих шліфована, без покриття.

 

Перила из нержавеющей стали, крепления, заглушки

Мы являемся производителями, предлагаем как поручни из нержавеющей стали, так и все необходимые комплектующие для их монтажа (крепления, заглушки и другую фурнитуру).

Чем же хороши поручни из нержавеющей стали? Они имеют высокую стойкость к коррозии, не боятся атмосферных осадков, не коробятся от солнца, благодаря чему могут использоваться на улице. Перила из нержавеющей стали отличаются прочностью, надежностью, долговечностью. Нельзя не отметить высоких эстетических качеств.

Благодаря собственному производству, устанавливаем оптимальные цены (в среднем на 20% ниже рыночных). Возможны скидки в зависимости от объема заказа. За деталями обращайтесь к менеджерам компании. Оформить заказ можно по телефону или через корзину сайта. Вы также можете оставить свой телефон и наши консультанты свяжутся с вами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner