Кошик
100 відгуків
+380 (97) 423-57-77
+380 (96) 739-77-57
Проспект Слобожанський, 20, Дніпро, Україна

Кріплення для скла

 

 

Кріплення для скла

Кріплення для скла

 

Кріплення для скла є елементом фурнітури, що надає можливість виконати максимально надійну фіксацію. Цей елемент досить активно використовується в процесі організації душових кабін, перегородок зі скла, огорожі на балконах та інших конструкціях. Кріплення для скла належить до категорії тих елементів фурнітури, без яких неможливе повноцінне функціонування душу. На сьогоднішній день у продажу такі вироби представлені широкою різноманітністю за параметрами, як колір, матеріал виготовлення. При необхідності купити тримачі скла, на яке встановлена доступна вартість, реалізувати цей процес можна на сайті нашого інтернет-магазину у місті Дніпро з доставкою по Україні.


Якісні кріплення для скла від виробника Україна.


Перед тим, як набувати кріплення скла до стіни, людина повинна знати максимально точні характеристики власного душу. Насамперед особливу увагу слід звертати на такий показник, як товщина. У продажу найчастіше пропонуються варіанти товщини від 6 до 12 см. Не менш важливим критерієм є вага. Якщо кріплення буде підібрано невідповідне, то надалі це відобразиться на тому, що кріплення не витримає навантаження.
Найкращим варіантом матеріалу для виготовлення кріплень є нержавіюча сталь, саме вона не піддається корозії.
Крім технічних характеристик важливої уваги заслуговує дизайн, так як він повинен максимально поєднуватися із загальним оформленням душової кабіни. У покупця є можливість придбання кріплень у полірованому, матовому, чорному, а також у кольорі бронза та золото варіантах. Тут варто виходити не тільки із загального оформлення, а й від індивідуальних переваг людини.


Як вибрати кріплення скла до стіни


При необхідності підбору кріплення для скла в першу чергу необхідно врахувати навантаження, яке здійснюватиметься на кріплення.
Можна виділити три типи кріплень кріплення до скла:

 • через отвір;
 • затискне;
 • під вклеювання;

Незалежно від того, який тип кріплення фурнітури застосовуватиметься, перед цим рекомендується враховувати і сферу використання:

 • монтаж безпосередньо до поверхні стіни;
 • фіксація двох шибок між собою;
 • застосуванням скла як елемент, що виступає продовженням іншої конструкції.

 

Де придбати кріплення для скла


За бажанням недорого замовити кріплення для скляних перегородок та інших виробів, у складі яких є дзеркала, реалізувати цей процес можна, звернувшись за допомогою на сайт нашого інтернет-магазину. Тут усі покупці можуть розраховувати на отримання переваг:

 • різноманітність кріплень, з якими можна ознайомитись у представленому каталозі на сайті;
 • доступна вартість порівняно з ціною, яку пропонують конкуренти;
 • гнучка система знижок для постійних клієнтів;
 • можливість доставки продукції до будь-якого регіону країни в обмежений проміжок часу;
 • високі показники якості, адже для виробництва використовуються професійні матеріали.

Але перед тим, як купувати спеціальні фіксатори для скла, покупець повинен орієнтуватися на вигляд конкретного предмета, його функціональні особливості, розміщення та візуальну складову.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner