Кошик
99 відгуків
+380 (97) 423-57-77
+380 (96) 739-77-57
Проспект Слобожанский 35а, этаж. 2, офис. 7, Дніпро, Україна

Стійки для скляних огорож

 

 

    
Стойки для стекла

Стійка для скла


Стійки для скла є невід'ємним елементом кріплення в огородженнях і перилах, при цьому такі конструкції можуть розміщуватися як всередині приміщення, так і зовні. Основними причинами до таких невисоких вимог до навколишнього середовища є сировинні матеріали з якого виконано огородження.
До основних матеріалів відносяться:

Скло – у світі не так багато природних матеріалів, які можуть похвалитися такою високою надійністю та довговічністю. Оскільки воно не схильне до впливу атмосферних явищ і різних грибків, які з'являються при надмірній вогкості;
Нержавіюча сталь – при виробництві стійок використовується нержавіюча сталь марки AISI 304. Даний тип сталі широко використовується при виробництві різних кухонних приладів та широко використовується у галузі фурнітури для кріплення скла. Ця марка металу не входить у реакцію з агресивними рідинами. Що підтверджується численними випробуваннями, які проводила наша компанія. Стійка до впливу дощу, снігу та інших погодних умов.


Переваги стійок з нержавіючої сталі


До добрих сторін вживання такого варіанту кріплення у своїх огорожах є висока міцність готового виробу, що дуже важливо, якщо використовуються при огорожі балконів багатоповерхових будівель. Вироби, які мають у своїй конструкції стійки для скла при належному догляді, можуть бути дуже довгим терміном.

Стійки для скляних огорож


Компанія ODF має власне виробництво, що дозволяє нам виробляти даний тип товару тільки із сировини, від постачальників з якими ми співпрацюємо довгий час.

Купити нержавіючі стійки


На сайті нашої компанії, є достатня кількість технічної інформації для складання креслень скла та монтажу. Покупку можна здійснити через особистий кабінет, або ж зв'язавшись із нашими менеджерами, які допоможуть вам. Для доставки в такі міста як: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Львів та по Україні загалом співпрацюємо з популярними транспортними компаніями. Які доставляють вантаж до наших клієнтів у цілості та безпеці.

Стовпчик для скла з нержавіючої сталі

Наші стовпчики для скла з нержавіючої сталі – це ідеальне доповнення до ваших скляних огорож. Вони забезпечують не тільки додаткову підтримку та міцність вашим огородженням, але й надають їм елегантного та сучасного вигляду. Виготовлені з нержавіючої сталі марки AISI 304, наші стовпчики мають високу стійкість до агресивних впливів навколишнього середовища, що гарантує їх довгий термін служби.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner