Кошик
42 відгуків
+380967397757
+380974235777
УкраїнаДніпропетровська областьДніпроСлобожанский(Правды) пр-т, 20
Компания "ODF"

Ущільнювачі для душових перегородок

1 2

У ванній кімнаті необхідно утримувати в ідеальному порядку. Ущільнювачі для душових кабін захищають підлогу від попадання вологи. Часто така проблема виникає, якщо у перегородок великий зазор, або під скло не встановлено захист від протікання. Також важливо встановити і подпороговый ущільнювач, який допоможе тримати підлога ідеально сухим.

 

Ущільнювачі для душових кабін і перегородок

Як часто, приймаючи душ, потім доводиться мити підлогу у ванній, тому що з кабін протікає вода на підлогу. Причина цьому одна    ущільнювачі для душових перегородок з часом стають висохлими та пропускають воду. Їх необхідно змінювати, щоб завжди у ванній було сухо, адже підвищена вологість — перша причина поширення цвілі і грибка.

Для низу кабін і для душових пропонуємо встановити під скло подпороговый ущільнювач, який надійно захистить від протікання.

 

Подпороговый ущільнювач під скло

У нашому інтернет-магазині ви знайдете широкий вибір різних аксесуарів для душових кабін і перегородок, які допоможуть утримувати в ідеальному порядку ваші ванні кімнати. Ми пропонуємо купити різні ущільнювачі, які допоможуть за лічені хвилини усунути протікання. Достатньо встановити один під скло і другий подпороговый, і ви усунете причину появи великих або не дуже калюж води під час прийняття душу в кабіні.

Уплотнители для перегородок легко устанавливаются, стоят недорого и решают проблему влажности в ванной. Время от времени проверяйте их целостность, стоит такой аксессуар недорого, и заменить его можно даже не имея знаний по сантехнике. Предлагаем приобрести различные уплотнители под стекло, а также выбрать подпороговый уплотнитель для душа, чтобы в ванной комнате всегда было чисто и сухо.