Кошик
101 відгук
+380 (97) 423-57-77
+380 (96) 739-77-57
Проспект Слобожанський, 20, Дніпро, Україна

Ущільнювачі для душових

Ущільнювач для душової кабіни

Ущільнювач для душової кабіни


Сучасна тенденція облаштування ванної кімнати – встановлення душової кабіни. Це дозволяє заощадити площу, і при цьому стильно виглядає. У ньому зручно приймати водні процедури. Кабіна складається з кількох конструктивних елементів, між якими має бути герметична стиковка. Для цього застосовується ущільнювач для душової кабіни . Розглянемо, якими бувають прокладки, що ущільнюють, і як вибрати відповідний варіант.


Якісний ущільнювач на душову кабіну - технічні характеристики, особливості вибору


Ущільнювач для душових кабін – еластичний контур, що прокладається на стиках деталей конструкції. Його головне завдання полягає в тому, щоб бризки води залишалися всередині кабіни , не просочуючись через можливі щілини. Завдяки цьому після водних процедур не доведеться мити підлогу ванною.
Кожен бокс для душу під час продажу має в комплекті ущільнювачі. Якісній фурнітурі притаманні такі характеристики:

  • висока ступінь еластичності ;
  • максимальна густина прилягання до елементів конструкцій;
  • несхильність до агресивних середовищ (миючих засобів) і високої вологості;
  • витримування перепадів температур .

Також ущільнювач для душу має бути міцним, щоб тривалий час виконувати свої функції. Якість цього елемента залежить від матеріалу виготовлення. Його можуть виготовляти з:

  • гуми ;
  • силікону;
  • ПВХ ( полівінілхлориду ) ;
  • термоеластопласта.

Найбільш простими та дешевими є гумові вироби, проте вони служать недовго. Гума під впливом деяких хімічних реагентів може тверднути, згодом тріскається та руйнується. У таких прокладках накопичується бруд, може з'являтися пліснява, грибок.
Силіконовий ущільнювач для душової кабіни . Цей матеріал має всі характеристики, щоб забезпечити високий ступінь герметичності і тривалий час не думати про їх заміну. Силікон можна мити будь-якими засобами, терти – і це не спричинить пошкоджень.
Різновидом таких виробів є магнітний ущільнювач для душової кабіни . Його призначення – забезпечувати надійну фіксацію дверей боксу. Для цього в силіконовому контурі містяться магніти. Завдяки їм дверцята не можуть довільно відчинитися, що виключає попадання води за межі боксу. Застосування силікону робить прокладки дорожчими, але покупка виправдовується високою якістю та тривалістю використання.
Продукція з ПВХ ( полівінілхлориду) схожа за властивостями на силіконову, але все ж таки пластик менш гнучкий. Термоеластопласт – це найдорожчий сучасний матеріал. У елементах, що ущільнюють, використовується його особливість розм'якшуватися під впливом високої температури. При цьому він не деформується, а ще щільніше прилягає до поверхонь. У первісному стані матеріал на вигляд і якість нагадує гуму. Однак його властивість ставати пластичною і легко повертатися в початковий стан надає великої довговічності – не менше 10 років.


Як вибрати ущільнювач для душових кабін?


Щоб купити ущільнювач для душової кабіни необхідно знати різновиди цих виробів за формою. Вони бувають у вигляді букв:

  • А;
  • Т;
  • Ц;
  • П;
  • Ч.

Різноманітність пов'язана з тим, що бокси мають різні конструктивні елементи, між якими потрібно герметизувати стики. Серед них:

  • каркас ;
  • піддон;
  • панелі;
  • дверцята .

Також ущільнювач для душових кабін ставиться між стінами, ванною стелею і панелями, каркасом. Фурнітура у вигляді літери А призначена для стикування перегородок зі скла зі стіною або між перегородками. Нижній ущільнювач для душової кабіни , що встановлюється на двері, виконується у вигляді літери Т або Ц.
П-подібний варіант є універсальним і може застосовуватись у будь-яких місцях. Форма літери Ч використовується, коли стикування полотен не під прямим кутом. Для нестандартних конструкцій з вигнутим склом панелей виготовляються відповідні вироби.
Також існують крапельники – фурнітура, що складається із двох пелюсток. Перший виконує герметизуючу функцію, а другий – спрямовуючу. Завдяки наявності другої частини бризки стікають усередину скляного приміщення. Капельник особливо актуальний у конструкціях, де немає піддону, а панелі та двері стикуються зі підлогою.
Щоб вибрати ущільнювач на душову кабіну , необхідно враховувати товщину скла у перегородках боксу та фурнітури. Також необхідно виміряти довжину контуру. Прокладки, що ущільнюють, випускаються довжиною до 3 метрів. Слід розрахувати, щоб куплених виробів вистачило для закриття всього контуру.


Вибираємо магнітний ущільнювач для душової кабіни


Якщо потрібний ущільнювач для дверей душової кабіни , слід звернути увагу на варіант із магнітом. Але він встановлюється тільки на двері, що не фіксуються і не мають доводчика. При виборі необхідно враховувати кут розташування магнітів – він буває 90 градусів, 135 та 180 градусів.
Такий ущільнювач душової кабіни випускається у вигляді смуг, що встановлюються на поверхні торцевих дверей збоку, де відбувається змикання. Важливо врахувати товщину дверей та довжину бічної поверхні.


Де придбати ущільнювач із ПВХ для душової кабіни в Україні


Пропонуємо купити ущільнювач для скла душової кабіни в нашій компанії ODF . Наші координати – Україна , Дніпро . Ми займаємося не лише реалізацією, а й виробництвом продукції. Тому у нас ви можете купити силіконовий ущільнювач для душової , в тому числі магнітний варіант.
Щоб замовити товар, ознайомтеся з онлайн-каталогом виробів, вартість яких вас приємно здивує. Якість ми гарантуємо, адже це репутація нашої компанії. Доставка здійснюється по всій країні, де працює Нова Пошта. У Дніпрі можливе самовивезення зі складу.
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner