Кошик
99 відгуків
+380 (97) 423-57-77
+380 (96) 739-77-57
Проспект Слобожанський, 35а, поверх. 2, офіс. 7, Дніпро, Україна

Петля для скляних дверей

Петля для скла

Петля для скла


Петля для скла – один із головних елементів фурнітури для скляних дверей. Вони безпосередньо входять до конструкції дверей і дозволяють їм повноцінно функціонувати. Завдяки петлям для скляних дверей , дверне полотно надійно з'єднується з коробкою.
Скляні двері – вдале рішення у сучасному інтер'єрі. Дизайнери пропонують двері зі скла для візуального розширення простору та поділу приміщення на зони. Використовується виключно загартоване скло для запобігання пошкодженню конструкції.
Двері зі скла бувають вхідними або використовуються всередині житлових приміщень, офісів чи магазинів. Їх встановлюють:

  • у душовій;
  • у будинку чи квартирі, як елемент інтер'єру;
  • у меблях;
  • при вході у приміщення.

Петлі на скло є вологостійкими, не піддаються корозії та впливу плісняви та грибків. Оскільки виріб масивний, петлі для скла повинні надійно його фіксувати та витримувати.


Якісні петлі для скляних дверей – технічні характеристики, особливості вибору


Затребувана петля для скляних дверей 6-12 мм.
Врізні петлі використовують при перевищенні ваги конструкції 20 кг на один навіс. Виконувати отвори рекомендується на спеціальному обладнанні. Якщо скло трісне, змінюється все скляне полотно. 
При використанні накладних затискних елементів скло затискається між двома половинками петлі з двох сторін. У точці кріплення необхідні прокладки - клейові (для скла 4-5 мм), пластикові (для скла 5-8 мм), гумові (для 8-12 мм скла).
Скло може кріпитися безпосередньо до стіни , також до стелі та дверної коробки. Тому при виборі фурнітури необхідно враховувати особливості конструкції та стилістику приміщення.
Найпоширеніший варіант – розстібні двері кріпити до дверної коробки.
У маятникових конструкціях кріплять і до підлоги, і до стелі, що є оптимальним для громіздких полотен.
При розташуванні скляних дверей вздовж стіни використовуються розсувні моделі, де двері ковзають по напрямних рейках, і застосовується кріплення безпосередньо до стіни.
Для душових кабін, ванних – кріплення скла зі склом. Тут актуальні двері-гармошка, і використовуються конектори.


Як вибрати тримачі для скла?


До питання покупки власників для скляних фасадів треба підходити комплексно.
Враховують товщину та масу скляного полотна, передбачуваний варіант встановлення та кріплення. Вибір петель залежить від кута відчинення дверей (90 до 390 градусів).
В інтернет-магазині компанії ODF можна купити петлі на скляні двері різної функціональності та на будь-який смак. Вони виконуються з якісних матеріалів та мають бути міцними, але легкими.
Алюмінієві коштують недорого , але за якістю гірше фурнітури з інших матеріалів. З бронзи та латуні є практично вічними, виглядають гідно та презентабельно. Їхня вартість набагато вища. Оптимальний варіант – це петлі із нержавіючої сталі.
Петлі для скляних дверей мають відповідати загальному стилю приміщення. Для презентабельного вигляду їх виготовляють різних кольорів: під античну бронзу, старе золото, нержавіючу сталь, поліровані, в чорному забарвленні.
Фурнітура має виглядати як логічне завершення всієї дверної конструкції, підходити за стилем, органічно вписуватись у дизайн приміщення.


Вибираємо петлі для скла без свердління


Для встановлення скла без свердління надається перевага накладним петлям типу. Такий варіант нескладний для встановлення, немає ризику радикального пошкодження скляної поверхні.
Якщо ж двері масивні та маса більше 20 кг на петлю, гарантією надійної експлуатації будуть петлі врізного типу.
Переваги використання накладних петель – легкість у встановленні та монтажі, немає необхідності у свердлінні, привабливий та стильний зовнішній вигляд.
Так маятникові елементи дозволяють полотну рухатися, подібно до маятника. Маятникові двері – це габаритна конструкція, яка не підходить для приміщень з невеликим корисним простором.
Шарнірна петля є популярною та має багато конструктивних особливостей. Головна перевага шарнірної петлі для скляних фасадів – здатність витримувати вагу до 20-25 кг на кожну петлю. Конструкція – петля та ущільнювач. Чотири шарнірні вважаються більш сучасними та надійними. Кут відкриття дверей – до 165 градусів.
Петлі, що доводять, додатково оснащуються доводчиком. Вони зручні та безпечні для акуратного зачинення дверей, і витримують вагу до 20 кг на 1 навіс.
Нержавіючі петлі рекомендовані для дверей зі скла в душ, парильню, ванну кімнату. Для зручності вони поєднують у собі доводку, розкриття на 180 градусів .
Вибір петлі для скляних дверей без свердління – це важливий процес. Необхідно підходити до нього вдумливо, зваживши всі потреби та фінансову складову.


Де придбати петлі для скла в Україні


Пропонуючи продукцію, продавець має забезпечити якість, гарантії та лояльну ціну.
Професійно допоможемо у виборі.
Швидка доставка транспортними компаніями. Україна : Київ, Дніпро , Харків, Одеса, Львів, Івано-Франківськ та інші населені пункти.
Робіть ваш вибір, замовляйте. У вас обов'язково все вийде!
 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner