Кошик
99 відгуків
+380 (97) 423-57-77
+380 (96) 739-77-57
Проспект Слобожанский 35а, этаж. 2, офис. 7, Дніпро, Україна

Петлі для душових кабін

Петлі для душових кабін

Петлі для душових кабін


Душова кабіна – сучасний комфортний елемент ванної кімнати, що дозволяє зробити приміщення стильним та користуватися благами цивілізації. Дизайнери пропонують різні види конструкцій. За конструктивом душова кабіна може бути розстібною, у вигляді перегородки, а також розсувної системи. У комплекті розстібної перегородки поставляються елементи кріплення, за допомогою яких двері приєднуються до скляних перегородок або стіни – петлі для душових кабін . При необхідності їх заміни потрібно знати різновиди та критерії вибору, за якими слід купувати цю продукцію.


Якісні петлі для душових дверей – технічні характеристики, особливості вибору


Скляні приміщення для прийому водних процедур постійно піддаються впливу вологи у поєднанні з миючими засобами. Тому петлі для скляних дверей у душ повинні:

 • мати стійкість до підвищеного ступеня вологості;
 • витримувати великі температурні перепади ;
 • не реагувати на агресивні середовища.

В іншому випадку швидко почнеться процес окислення, і фурнітура покриється корозією, що є неприпустимим. Не варто забувати і про зовнішню привабливість виробу. Воно має відповідати стилю інших елементів, які використовувалися у конструктиві душової кабіни. Орні відкриваються у кілька напрямків – усередину боксу чи назовні.


Як вибрати петлі для душових кабін?


Скло – матеріал, що потребує особливого підходу. Скло в душовій кабіні робиться із загартованого скла. Важливо розрахувати навантаження на петлі для душових дверей , щоб вони витримали вагу стулок. Купуючи комплект, слід звертати увагу на максимально допустиму масу.
Конструктивні особливості кабін передбачають різні варіанти розміщення дверей - біля стіни, по центру біля перегородок , на повну висоту приміщення. Залежно від цього підбираються петлі для дверей душової кабіни .

 • стіна-скло;
 • скло-скло;

Перший варіант призначений для прикріплення стулки до стіни. Петлі скло-скло випускаються для кріплення лише до скляних поверхонь.

 

Петлі для скляних дверей душових кабін відрізняються по:

 

 • типу установки ;
 • конструкції;
 • матеріалу виготовлення ;
 • обробка;

Установка через отвори, виконані у склі. Цей варіант передбачає накладання кріплення на прокладку і затягування гвинтом.
Конструкція петлі для скляних дверей у душову повинна відповідати виду встановлених дверей. Те, що підійде для розстібних стулок, не застосовується до маятникових.
Специфіка середовища знаходження петель обумовлює їхній матеріал виробництва – це нержавіюча сталь або сплав на основі латуні, цинку. Однак дизайн може відрізнятись. Виробники пропонують наступні варіанти: 
Петлі для душових кабін виготовлені з нержавіючої сталі. Обробка поверхні петель буває:

 • полірована;
 • матова;
 • обробка нітридом титану (позолоту);
 • полімерне забарвлення у чорний колір;
 • хімічну _ металізацію (бронза);

Додаткове напилення дозволяє не лише покращити зовнішній вигляд виробу, але й надати йому підвищеного ступеня захисту від корозії та агресивних середовищ.


Вибираємо петлі для скляних дверей у душ


Перш ніж купити петлі для душової кабіни , важливо добре вивчити особливості її конструкції. Критеріями на вибір є такі моменти.

 1. Спосіб відкриття стулок. Для конструкції, що розкривається, передбачений різний кут, на який вони можуть відкриватися - 90 градусів, 180 або 225. Тому купуються петлі. Якщо в конструкції для душу стулки розкриваються дуже сильно, а площа приміщення обмежена, і вони б'ються про інші предмети, можна вибрати петлі з вбудованим обмежувачем. Він не дозволить дверцятам відчинитися більше ніж на 90 градусів.
 2. Товщина скла. Вона варіюється в межах від 4 до 12 мм. Купувати кріплення до душової кабіни потрібно з урахуванням цього параметра.

Де придбати петлі для скляних дверей душових кабін в Україні


Компанія ODF пропонує придбати петлі для скляних душових кабін у різних варіантах. Вартість вказана за кожним найменуванням. Ми впевнені, що, познайомившись із онлайн-каталогом наших виробів, ви знайдете відповідний для себе варіант. Координати нашої компанії – Україна , Дніпро . Доставка виконується по місту та в будь-яку точку країни. Можливий самовивіз. Відвантаження виконується протягом трьох днів після отримання замовлення.
 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner