Кошик
100 відгуків
+380 (97) 423-57-77
+380 (96) 739-77-57
Проспект Слобожанський, 20, Дніпро, Україна

Кріплення для скла душової кабіни

Склотримач

Склотримач


Прийняття душу допомагає людині розслабитися та забути про проблеми. Душові у ванній монтуються різними способами. Найпривабливіший та естетичніший вигляд – кабінки, зроблені зі скла. При встановленні таких конструкцій слід не забувати про їхню міцність. Монтаж скляних виробів повинен виконуватися за допомогою високоякісних склоутримувачів . Правильний вибір фурнітури – це надійність системи. Купити склоутримувачі можна на сторінці онлайн-магазину ODF.


Якісний тримач для скла - технічні характеристики, особливості вибору


Ринок фурнітури рясніє різноманітними варіантами кріплень для скляних конструкцій. Все скло тримачі використовуються відповідно до технічних особливостей майбутніх перегородок. Для фіксації скла до стіни застосовуються такі тримачі для скла:

  • профіль для затиску ;
  • точкові тримачі для скла та інші елементи, які дозволяють фіксувати скляні елементи у бажаному положенні.

Фахівці не радять економити на фурнітурі. Для надійного з'єднання підійдуть комплектуючі високої якості – точкові кріплення для скла . Фіксатори вибираються з урахуванням особливостей майбутньої конструкції та її монтажу. Всі деталі розраховані на різні способи кріплення панелі: до іншої панелі, стіни, стелі, підлоги та інших прийомів.
Щоб система була міцною, необхідно приділяти увагу правильним конекторам для скла . Вони бувають різноманітні.
Точкове кріплення для скла - це фіксатор, що з'єднує скляні або дзеркальні панелі зі стіною, стелею або іншою рівною поверхнею. Компактний розмір та естетичний вигляд фурнітури не виділяється на декоративних панелях і не псує інтер'єр апартаментів.
Точкове кріплення для скла відрізняється універсальністю використання. Він підходить для фіксації скляних основ як у житлових, так і у комерційних приміщеннях. Використовуються склотримачі для огорожі сходів, скляних огорож та інших цілей у будівництві.


Як вибрати тримачі для скла?


При виборі конекторів для кріплення скла необхідно враховувати різні характеристики.

  • Особливості з'єднання. Для перегородок та дверних полотен застосовується різне точкове кріплення скла . Скляна основа може монтуватися до підлоги, стелі або стіни. Для різних позицій використовуватимуться різноманітні кріплення.
  • Розміри та вага. Чим більше площа скляної системи, тим надійнішим повинен бути точковий склотримач .

Для розширення функціональних можливостей виробів зі скла монтажники використовують додаткові елементи фіксації: стопори, доводчики, фітинги та інші деталі. Професіонали рекомендують купувати лише точковий тримач скла високої якості. Якщо фіксатор неякісний, можуть виникнути проблеми з жорсткістю скляної конструкції і також кріплення може іржавіти або облізти. Якісна фурнітура позбавляє подальших проблем з перегородкою.


Вибираємо склотримач


Надійний тримач для скла дозволяє розподіляти масу на весь каркас, що попереджає передчасний вихід з ладу всієї конструкції. Фурнітура, підібрана за всіма правилами, робить систему функціональною та привабливою.
Дистанційний тримач для скла. Він використовується для фіксації скляних поверхонь до стіни. Сучасні будівельники широко використовують різні види власників. Вони складаються з притискної частини та дистанції. Дистанційні кріплення для скла розрізняються матеріалом виготовлення, типом поверхні, довжиною, видом кріплення та формою притискної частини. Для виготовлення фіксаторів виробники використовують нержавіючу сталь. Вона надає виробам великої міцності.
Скляні панелі використовуються для душу або для створення скляних огорож. Будь-яка система заснована на ретельному підході до монтажу та з'єднання конструктивних елементів. Точкове кріплення скла до стіни – універсальна фурнітура, яка слугує довгі роки. Виробники створюють велику лінійку кріплень даного виду, вартість яких подобається споживачам. У каталозі фурнітури можна вибрати кріплення, яке відповідає підготовленому проекту.
Утримувач скла з'єднується зі стіною забивними анкерами, шурупами з дюбелями або анкерами Мола. Склотримачі нержавіючі купити – значить створити затишок у приміщенні та естетичний ефект. Кріплення скла до металевого каркаса буде надійним, якщо використовувати фурнітуру перевірених виробників. З'єднання елементів здійснюється різними типами.


Де купити точкові кріплення для скла в Україні?


Інтернет магазин ODF – торговельний майданчик високоякісної фурнітури, яку можна купити недорого в Україні в місті Дніпро . У каталозі магазину представлений великий асортимент круглих, квадратних, магнітних та інших конекторів для душових кабін . Кожен покупець знайде необхідне кріплення. Замовити конектор для скла за вигідною вартістю можна шляхом оформлення заявки на сайті або за номером телефону. Замовлення обробляється оперативно і точковий конектор для скла доставляється у всі регіони України за допомогою транспортних компаній.
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner