Кошик
99 відгуків
+380 (97) 423-57-77
+380 (96) 739-77-57
Проспект Слобожанский 35а, этаж. 2, офис. 7, Дніпро, Україна

Система знижок "Sirius"

Система знижок "Sirius"

Система знижок "Sirius": Ваш Шлях до Успіху

 

   Система знижок "Sirius" створена спеціально для компаній, які займаються виробництвом скляних конструкцій та здатні планувати закупівлі з розумом. Якщо ви прагнете ефективних рішень, тоді ця програма ідеально підходить для вас.

   Критерії консультації: Ваша компанія повинна мати спеціалізований веб-сайт, пов'язаний зі світом скла (підходить також сторінка в Instagram, активна не менше півроку). Ми цінуємо професіоналізм та відданість ідеї.

   Щоб подати заявку на участь у програмі "Sirius", вам знадобиться: зв'язатися з нашим менеджером по роботі з клієнтами зручним для вас способом. Розкажіть про свій інтерес, вкажіть вашу посаду та номер телефону. Також надайте посилання на ваш веб-сайт та соціальні мережі. На пошту, вказану на вашому сайті, буде надіслано запит на підтвердження вашого статусу співробітника компанії. Після успішного підтвердження з вами зв'яжеться менеджер з проекту Sirius, готовий підтримати вас на шляху до успіху.

   Хто може розраховувати на відмову: Якщо Ваша компанія не має тематичного веб-сайту або сторінки в Instagram. Також важливо, щоб ваша посада відповідала тій, яка ухвалює рішення в компанії.

   Умови продажу: Ми не дозволяємо перепродаж продукції третім особам без укладання додаткового договору. Мінімальна сума замовлення складає 150 000 гривень, що гарантує вам доступ до найкращих умов на ринку.

   Вибирайте систему знижок "Sirius", щоб піднятися на новий рівень з надійним партнером ODF.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner