Кошик
98 відгуків
+380 (97) 423-57-77
+380 (96) 739-77-57
Проспект Слобожанский 35а, этаж. 2, офис. 7, Дніпро, Україна

Як підібрати фурнітуру для кріплення скла

Як підібрати фурнітуру для кріплення скла

Ринок насичений різноманітної фурнітурою для кріплення скла, що тільки ускладнює підбір. Цей матеріал допоможе дізнатися про такі способи фіксації матеріалу: кріплення скла до стіни, кріплення скло до скла. Також визначимося в загальних рисах, що таке точкові кріплення. Придбати необхідні стеклодержатели і проконсультуватися можна в компанії ODF. Ми реалізуємо фурнітуру для скляних огорож власного виробництва.

 

Що таке точкові кріплення?

Точкові кріплення являють собою пристрої, необхідні для надійного монтажу конструкцій зі скла. Така фурнітура для скляних огорож встановлюється в певних точках і має невеликі розміри. Подібний спосіб дозволяє відмовитися від свердління великих отворів і зберігає міцність крихкого матеріалу.

Подібні пристосування використовуються при встановленні безкаркасних конструкцій: перегородок, дверей в будинках, офісах, торгових центрах. Монтуючи подібні пристосування необхідно виконати не більш двох отворів в полотні. Для надійної фіксації використовуються спеціальні ущільнювачі з полімерних матеріалів. Важливо також зберігати пропорції і ретельно відміряти кожен розмір. В іншому випадку конструкція просто не проживе довго.

 

Надійне кріплення скла до стіни

Для кріплення скла до стіни використовуються спеціальні пристосування, що дозволяють нерухомо зафіксувати полотно не тільки на стіни, але і стелі. Найчастіше такий метод використовують при створенні перегородок, душових кабін в житлових і громадських приміщеннях. При виборі такого стеклодержателя важливо враховувати кут, під яким полотно буде фіксуватися до площини стіни. Найбільш поширеним є фіксація під прямим кутом. Вона найбільш надійна і гарантує жорстку фіксацію.

 

Особливості кріплення скла до скла

Кріплення скло до скла використовується в тих випадках, коли потрібно з'єднати два полотна під прямим кутом. Це можуть бути стінки душа, кутового магазину або перегородки. Такі вироби фіксують два полотна під прямим кутом. Вони беруть на себе основне навантаження. При виборі фіксуючих пристосувань важливо враховувати твердість матеріалу з якого вона виготовлена, а також підбирати якісні прокладки. Саме ця фурнітура для кріплення скла забезпечує надійну фіксацію полотна в необхідному положенні.

 

Вибираємо фурнітуру для кріплення скла

Перш ніж вибирати точкові кріплення необхідно ретельно прорахувати навантаження на полотно і створити докладний і якісний креслення. При встановленні подібних конструкцій особливо у громадських місцях, офісах або торгових центрах, важливо враховувати регулярні механічні впливу на скляні полотна. Першим етапом при виборі фурнітури стане прорахунок її кількості використовуваних типів.

 

Выбирая изделия для фиксации полотна к стене учитывайте не только угол, под которым оно фиксируется по отношению к стене, но и то, будет ли данный элемент поворотным или стационарным. То же стоит учитывать и для фиксации двух полотен стекла между собой.

 

Крім конструкційних особливостей при виборі фурнітури для кріплення скла необхідно враховувати і різні зовнішні фактори: перепади температур, підвищена вологість, вплив ультрафіолету. У подібних умовах найкраще зарекомендувала себе нержавіюча сталь марки AISI 304. Вона стійка до інтенсивних механічних навантажень та різних зовнішніх факторів.

Саме таку надійну фурнітуру для скляних огорож і реалізує наша компанія.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner